Mosh/Tribute

Popis

MOSH / TRIBUTE vychází ze sériového modelu MOSH / CTY ze Serial 1 a od původního prototypu se liší jen nepatrně. To zahrnuje černý vysoce lesklý povrch se zlatou grafikou, výrazné bíle zabarvené pneumatiky Schwalbe Super Moto-X (exkluzivně pro Serial 1), ručně vyrobené kožené sedlo v medové barvě a odpovídající kožené rukojeti z Brooks England a také vyražený mosazný štítek na předním světle.

Kromě speciálního laku a komponentů má MOSH / TRIBUTE všechny vlastnosti a funkce standardního modelu MOSH / CTY, včetně bezúdržbového řemenu Gates Carbon Drive, výkonného středového motoru Brose, hladkých hydraulických kotoučových brzd TRP a vnitřně vedené kabely a kabely a integrované osvětlení.

S novou řadou S1 jsou nabízeny speciální limitované verze firemních elektrokol, které byly vylepšeny prémiovým lakem, dalšími technickými detaily, exkluzivními komponenty a bezkonkurenčním důrazem na detail. Produkce MOSH / TRIBUTE, kterou lze ode dneška předobjednat, je omezena na celkem 650 kopií – 325 ve Spojených státech a 325 v Evropě.

lze koupit na našem eshopu

ROZMĚRY

Délka: 0mm
Výška sedla: 0mm
Objem palivové nádrže: 0l
Suchá hmotnost: 22kg

Hnací jednotka

Motor: Brose S Mag, středový pohon
Zdvihový objem: 0cc
Točivý moment motoru: 90

Kola / Pneumatiky

Přední část: 27,5 x 35 mm hliníkové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim, Schwalbe White
Zadní část: 27,5 x 35 mm hliníkové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim, Schwalbe White

Volitelné barvy

Gloss Midnight Black 162400 Kč